Loading...
Hakkımızda
Hakkımızda2018-12-04T00:01:58+00:00

HAKKIMIZDA

İstanbul’da  kurulan Aqua Mineral  Su Arıtma Teknolojileri; kurulduğu günden bugüne iş yerlerini ve konutları kaliteli ve sağlıklı suyla buluşturmayı kendine görev edinmiş, yaptığı çalışmalar ve projelerle birçok yerde de bunu başarmıştır.

Aqua Mineral  Su Arıtma Teknolojileri su arıtma ekipmanlarında en üstün kaliteyi, yüksek seviyede teknik destek ile bir arada sunmayı prensip edinmiştir. Şirketin üst düzeyde uzmanlık sahibi teknik personeli sürekli olarak yeni gelişmeleri takip edip, araştırmalar yaparak ürün kalitesinin devamlı arttırılmasına olanak tanımaktadır.

Aqua Mineral olarak endüstriyel manada birçok çözüm üretmekteyiz. Filtrasyon sistemleri, yumuşatma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri ve ters osmoz sistemleri gibi birçok alanda ürettiğimiz projelerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Satış ve pazarlama alanındaki hedefimiz, yeni teknolojileri ve ekipmanları müşterilerimize sunmaktır. Amacımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek ve müşterilerimizin yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerini güncel tutmak için ihtiyaç duyulan süreci geliştirmektir.

Ana hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları doğru çözümleri en uygun fiyatla sunmaktır. Müşterilerimize kendi markalarımız ve ithal ürünlerden oluşan geniş ürün gamımızla en üstün kaliteyi sunmaktayız.

NEDEN AQUA MINERAL?